.

.

Одлична цена
Chanfar Жолта Црна Боја Виси Обетки Капка Dangle Долго tassel Обетки За Жените Божиќ Подарок Мода Накит

Chanfar Жолта Црна Боја Виси Обетки Капка Dangle Долго tassel Обетки За Жените Божиќ Подарок Мода Накит

DEN 90.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
edl030-2
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Chanfar
вкупна должина:
8.5 cm
Повод:
Партија ,свадба ,ангажирање
Производи во категоријата