.

.

Одлична цена
Бохемски Долги Обетки Циркони Триаголен геометриски круг Кука Капка Обетки Накит за Жените Boucle D'oreille

Бохемски Долги Обетки Циркони Триаголен геометриски круг Кука Капка Обетки Накит за Жените Boucle D'oreille

DEN 67.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
HB1009
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
MANXIUNI
боја:
Јасно
Обликот:
Круг
staly:
Моден
Производи во категоријата