.

.

Одлична цена
MANILAI 6 Бои рачно изработени Fanshaped Tassel Обетки За Жените Бохемски Накит Етнички Големи Dangle Обетки Дополнителните Капка Pendientes

MANILAI 6 Бои рачно изработени Fanshaped Tassel Обетки За Жените Бохемски Накит Етнички Големи Dangle Обетки Дополнителните

DEN 110.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FE329Multi
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MANILAI
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
боја:
Бела , Црвена , Црна , Multicolor , Зелена , Сина
Големина:
Earring Height
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
Стил:
Капка Обетки
Стилот 1:
tassel обетки
Стил 2:
brincos pendientes
Стилот 3:
dangle обетки
Стилот 4:
бохемија обетки
Тежина:
7 грама
Производи во категоријата