.

.

Одлична цена
Блескавата CZ Dangle Обетки за Дами Сребро Исполнет Бел Кристал Мода Накит за Свадба JE1076A

Блескавата CZ Dangle Обетки за Дами Сребро Исполнет Бел Кристал Мода Накит за Свадба JE1076A

DEN 148.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayowei
Број На Модел На:
JE1076A
Стил:
Романтични
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Quelity:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Бела
Главниот Камен:
Кристално
Материјал:
циркони
Метали Тип:
Сребро исполнет
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Earring тежина:
4.15 g
is_customized:
Yes
Производи во категоријата