.

.

Одлична цена
ZMZY Етничка Племенски Антички Златна Боја Бохемија Врежан Месечината Долго Tassel Обетки Гроздобер Накит За Жените

ZMZY Етничка Племенски Антички Златна Боја Бохемија Врежан Месечината Долго Tassel Обетки Гроздобер Накит За Жените

DEN 69.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Бренд Име:
ZMZY
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EDPY0036
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
боја:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакување:
1pair во 1opp торба
MOQ:
1 парови
Камен Материјал:
Никој
Материјал:
tassel легура
превозот:
DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS/КИНА ПОСТ/EUB
Големина:
approximately 6.5*3.5CM
Производи во категоријата