.

.

Одлична цена
MANILAI Гроздобер Стил Пердув Beaded Tassel Earring За Жена Етничка Накит Жена Додатоци Бохемија Обетки FE194

MANILAI Гроздобер Стил Пердув Beaded Tassel Earring За Жена Етничка Накит Жена Додатоци Бохемија Обетки FE194

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Етнички
Материјал:
Пердув
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FE194
Бренд Име:
MANILAI
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
боја:
multicolor
Големина:
Earring Height
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
Стил:
2016 Година Гроздобер Стил Мода Капка Earring
Стилот 1:
Жена Изјава Накит
Стил 2:
Голем Пад Earring
Тежина:
28 Грама
Стилот 4:
Dangle Earring Бохемија
Производи во категоријата