.

.

Одлична цена
Љубов Монолог Луксузни Црна Имитација Оникс & White Кубни Циркони Капка Обетки за Жените X0370 Бесплатен Превозот и Накит Торба

Љубов Монолог Луксузни Црна Имитација Оникс & White Кубни Циркони Капка Обетки за Жените X0370 Бесплатен Превозот

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
X0370
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Manein Камен:
имитација Оникс & Кубни Циркони
Главната боја:
Црно-Бело
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
7.6 g
Надворешниот Метал:
сребро позлатен
Производи во категоријата