.

.

Одлична цена
2017 класичен ретро Стил Сина Кварцен камен 925 Sterling Silver Dangle Обетки за необични жени E0447

2017 класичен ретро Стил Сина Кварцен камен 925 Sterling Silver Dangle Обетки за необични жени E0447

DEN 623.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
кралска сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SHANGCHOW
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
E0447
Пакет:
Opp - торба и кутија
Производи во категоријата