.

.

Одлична цена
2017 Нова Мода Накит Сини Кристал камен 925 Солидна Сребро Dangle Обетки за необични жени E0441

2017 Нова Мода Накит Сини Кристал камен 925 Солидна Сребро Dangle Обетки за необични жени E0441

DEN 623.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Светло Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SHANGCHOW
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
E0441
Пакет:
Opp - торба и кутија
Производи во категоријата