.

.

Одлична цена
Дувачкиот У Тип Длабока Вода Кат Канализација Филтер Deodorant Core Кат Мозоци Strainers Опфаќа Хром Издлабени Позлатен Панел Модел Стил

Дувачкиот У Тип Длабока Вода Кат Канализација Филтер Deodorant Core Кат Мозоци Strainers Опфаќа Хром Издлабени Позлатен

DEN 661.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Канализација
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Површински Третман:
Electroplated
Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Vidric
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Стоковните Тип:
Лични Перење/Чистење/Нега
Стил:
Плоштад
Број На Модел На:
BLJ901
Големина:
4 inch
Примена:
Кат
Употреба во :
Бања/Кујна/Балкон
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Хром Позлатен Кат Канализација
Производи во категоријата