.

.

Одлична цена
Фабрика директни товарен автомобил 12V широк напон водоотпорен камера CMOS / CCD слика сензор метал половина елипса следење сонда

Фабрика директни товарен автомобил 12V широк напон водоотпорен камера CMOS / CCD слика сензор метал половина елипса

DEN 325.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Сензор Големина:
CMOS 420TVL, CMOS 800TVL, SONY 600TVL, AHD720P, AHD960P
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 mm
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Технологија:
Инфраред
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Поддржани Оперативни Системи:
No
Потрошувачка На Енергија(W):
0.3 W
Складирање:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
120°
Димензии (L x W x D)(mm):
55*55*40mm
IR Растојание(м):
1-10M
is_customized:
Yes
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Напојување(V):
12v
Мрежен Интерфејс:
Никој
Број На Модел На:
HYF-ED224CC1-3
Ѕидот Заградата:
Таванот
Инсталација:
Вградени
Сензор Бренд:
SONY
Бренд Име:
LSZ
Леќа (mm):
2.8 mm,3.6 mm
Тип:
AHD Камера
Аудио Излез:
Никој
Стил:
Полу елипса
Advantage1:
фабрика
Advantage2:
евтини
Advantage3:
квалитет
Производи во категоријата