.

.

Одлична цена
година Најновите 1080P 2.0 ПРАТЕНИК TVI Ноќ Визија Затворен Купола CCTV Камери

година Најновите 1080P 2.0 ПРАТЕНИК TVI Ноќ Визија Затворен Купола CCTV Камери

DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Сензор Големина:
1/3
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Lechancelink
IR Растојание(м):
20м
Напојување(V):
12v
Потрошувачка На Енергија(W):
1W
Сензор:
CMOS
Алармот Акција:
E-Mail Фото
Димензии (L x W x D)(mm):
9.3*7.3 cm
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Агол На Гледање (Степен):
87degree
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 8
Тип:
TVI Камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Леќа (mm):
3.6 mm
Минимална Осветлување(Лукс):
0Lux
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Стил:
Куполата На Камерата
Број На Модел На:
AVS-TVDR827
Технологија:
TVI 1080P Купола Камера
Пиксели:
1080P 2.0 ПРАТЕНИК TVI
LED:
24pcs
IR приказ на далечина:
20м
Сензор:
Висока Дефиниција CMOS
обвивка:
метална купола
Леќа:
3.6 мм леќа
Електронски Shutter:
1/50-1/100,000 дик
Димензии:
9.3*7.3 cm
Напојување:
DC 12V, 500mA
S/N Сооднос:
>52dB
Производи во категоријата