.

.

Одлична цена
HQCAM Б/W CCD камера чип ултра ниска светлина SONY CCD 2090+405AL машина визија, без бучава Црно и бело Индустриски инспекција

HQCAM Б/W CCD камера чип ултра ниска светлина SONY CCD 2090+405AL машина визија, без бучава Црно и бело Индустриски

DEN 780.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Сензор Големина:
1/3
Хоризонтална Резолуција:
540TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
3.6 mm
Агол На Гледање (Степен):
90°
Бренд Име:
HQCAM
Тип:
Змија Индустриски Endoscope
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Висока Дефиниција:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
No
Напојување(V):
DC 12V (5V опционално)
Напојување:
Нормално
Складирање:
Никој
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
IR Растојание(м):
NO
Инсталација:
Вградени
Сензор Бренд:
SONY
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Потрошувачка На Енергија(W):
3W
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Леќа (mm):
3.6 mm
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-17815959
Димензии (L x W x D)(mm):
16*16mm
Аудио Излез:
NO
Технологија:
Индустриски
cctv леќа:
3.6 mm
Стил:
Мини Камера
Стил:
Црна и бела камера
Големина:
16*16mm
Извор На Енергија Снабдување:
DC12V(5V опционално)
Тип:
Црна и бела камера
Минимална Осветлување:
0.01 ЛУКС
is_customized:
Yes
senor:
SONY CCD 2436+408409AL
Бродови Од:
Кина
Производи во категоријата