.

.

Одлична цена
HD 720P USB Камера Широк Агол Мини USB Камера за видео надзор Со 3.6 mm /1.8 мм Леќа/3.7 mm /2.8 mm Објектив USB Мини Камера Камера

HD 720P USB Камера Широк Агол Мини USB Камера за видео надзор Со 3.6 mm /1.8 мм Леќа/3.7 mm /2.8 mm Објектив USB Мини

DEN 645.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Сензор Големина:
U1WD, U1C
Леќа (mm):
3.6 мм,2.8 mm
Потрошувачка На Енергија(W):
4W
Висока Дефиниција:
720P(HD)
IR Растојание(м):
NO
боја:
Црна
Број На Модел На:
РС-USB-4
Мрежен Интерфејс:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 8,Windows XP
Димензии (L x W x D)(mm):
15*15*20MM
Агол На Гледање (Степен):
150°
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Стил:
Мини Камера
is_customized:
No
Конективност:
USB
Минимална Осветлување(Лукс):
0.5 лукс
Бренд Име:
Ruisvision
Сензор:
CMOS
Напојување(V):
5V
Тип:
USB
Аудио Излез:
NO
Технологија:
USB
Леќа (mm):
3.7 MM/1.8 MM
Специјални Функции:
Мини USB
Производи во категоријата