.

.

Одлична цена
YiiSPO Куршум 720P IP Камера Отворено 1.0 ПРАТЕНИК Водоотпорен WIFI камера ONVIF IP66 видео надзор Надзор Камерата Вклучуваат 16G SD-картичката

YiiSPO Куршум 720P IP Камера Отворено 1.0 ПРАТЕНИК Водоотпорен WIFI камера ONVIF IP66 видео надзор Надзор Камерата

DEN 2280.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Фокус:
4mm, 6mm, 8mm, 12mm
Поддржани Оперативни Системи:
Mac os,Windows 8,Windows XP,Windows 7,Windows 98
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Алармот Акција:
FTP Фото
Леќа (mm):
4mm,12mm,6mm,8mm
Бренд Име:
yiispo
is_customized:
No
Инсталација:
Вградени
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Видео Формат На Компресија:
H. 265
Тип:
ip камера
Ѕидот Заградата:
страна
Број На Модел На:
ЈИ-NB1206-SD
Конективност:
WIFI
Стил:
Куршум Камера
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS
Производи во категоријата