.

.

Одлична цена
NB-12L NB-12L USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Полнач За Canon G1X MARK II N100 МИНИ G1X2

NB-12L NB-12L USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Полнач За Canon G1X MARK II N100 МИНИ G1X2

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
екран:
Yes
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NB-12L NB-12L USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Полнач
Бренд Име:
ikacha
Модел:
NB-12L NB-12L USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Полнач
се применуваат:
За Canon G1X MARK II N100 МИНИ G1X2
Производи во категоријата