.

.

Одлична цена
1 Пакет НП-W126 НП W126 NPW126 LED Дисплеј Двојна USB Полнач за Fujifilm FinePix HS30EXR HS33EXR HS50EXR X-А1 X-Е1 Х-Е2 Х-М1

1 Пакет НП-W126 НП W126 NPW126 LED Дисплеј Двојна USB Полнач за Fujifilm FinePix HS30EXR HS33EXR HS50EXR X-А1 X-Е1

DEN 280.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP-W126
Батеријата Број:
2
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
powertrust
екран:
Yes
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NP-W126
Тип На Производ:
камерата на полначот на батеријата
боја:
Црна
Тип:
LED Двојна USB Полнач
Производи во категоријата