.

.

Одлична цена
NP-BD1 NPBD1 Батеријата Камерата Полнач за Sony Cybershot DSC-T2 DSC-G3 DSC-T70 T75 DSC-T77 DSC-T200 T300 T500 T700 T90 T900 TX1

NP-BD1 NPBD1 Батеријата Камерата Полнач за Sony Cybershot DSC-T2 DSC-G3 DSC-T70 T75 DSC-T77 DSC-T200 T300 T500 T700

DEN 351.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Пакет:
Пакет 1
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
PC8CC-NPBD1
Бренд Име:
icv
екран:
No
Употреба:
Камерата
Објектот:
Камерата Автомобил + Патување Брз Полнач
Функција:
Батерија Полнач За Sony NPBD1
Чашката Стандард:
ЕУ НИ АУ KR велика БРИТАНИЈА Plug Факултативна
Излез:
1.2-8.4 V 800mA (MAX)
Излез 2:
USB 5V 1А(MAX)
На текст:
AC 100V-240V 50/60Hz
Влез 2:
DC Автомобил 12V приклучок
конектор тип:
Универзална Камерата Полнач
compitable:
за Canon Sony JVC SAMSUNG Nikon PANASONIC CASIO FUJI Minolta итн.
Tacit за:
NP-BD1 NPBD1
Производи во категоријата