.

.

Одлична цена
TELESIN 3-Начин 3 Порт Батерија Полнач со USB Полнење Тип-C Кабел за GoPro Херој 5 Херој 6 Додатоци Складирање Кутија Случај Полнач

TELESIN 3-Начин 3 Порт Батерија Полнач со USB Полнење Тип-C Кабел за GoPro Херој 5 Херој 6 Додатоци Складирање Кутија

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Батеријата Број:
3
Пакет:
Yes
екран:
No
Бренд Име:
TELESIN
Брзо полнење:
No
Тип:
Електрични,USB
Број На Модел На:
GP-BCG-502-TYPC
Употреба:
Камерата
Интелигентни Полнење:
Yes
Погоден за:
GoPro Херој 5/Херој 6 Црна Батеријата
боја:
Црна
Тип:
3 Порт на Полначот на Батеријата Складирање Кутија 2 во 1
Доаѓаат Со:
USB Кабел за Полнење
Производи во категоријата