.

.

Одлична цена
Bepskinlun Оригинални Предната Камера за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена Дел

Bepskinlun Оригинални Предната Камера за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена Дел

DEN 166.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
Bepskinlun
Компатибилен со:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
квалитет:
Оригиналниот висок квалитет
Класификација:
Мобилен телефон пред камера замена дел
SKU:
100569
превозот:
со Валиден Следење на Број
Производи во категоријата