.

.

Одлична цена
67mm УВ Филтер Леќа Заштитник За Nikon Канон Sony Pentax D7000 D5100 D5000 D3100 D3000 D3200 D5200 D7100 18-135mm 18-105mm

67mm УВ Филтер Леќа Заштитник За Nikon Канон Sony Pentax D7000 D5100 D5000 D3100 D3000 D3200 D5200 D7100 18-135mm

DEN 57.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
УВ Филтер
Бренд Име:
ikacha
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
67mm УВ Филтер Леќа
Модел:
67mm УВ Филтер Леќа
се применуваат:
За Canon За Nikon За Sony За Pentax
Производи во категоријата