.

.

Одлична цена
FOTGA 77mm PRO1-D Digital Супер-Тенок Мулти-Обложени Поларизирана MC CPL Филтер леќа

FOTGA 77mm PRO1-D Digital Супер-Тенок Мулти-Обложени Поларизирана MC CPL Филтер леќа

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
MC CPL 77
Производи во категоријата