.

.

Одлична цена
Природни Ретка црвена Ахат полирање КВАРЦЕН КРИСТАЛ GEM КАМЕН Карпа скапоцен камен Примерок Минерални

Природни Ретка црвена Ахат полирање КВАРЦЕН КРИСТАЛ GEM КАМЕН Карпа скапоцен камен Примерок Минерални

DEN 887.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Камен
Име:
црвено Ахат камен
Големина:
57x45x32MM
Тежина:
112g
боја:
Црвена
број:
B2
Производи во категоријата