.

.

Одлична цена
DL-KF7001 кафематот Капе Тип Машина 1.5 L Целосна автоматска Кафе Americano Еспресо Кафе апарати за Домаќинство Cappuccino Млеко 220V 1850W

DL-KF7001 кафематот Капе Тип Машина 1.5 L Целосна автоматска Кафе Americano Еспресо Кафе апарати за Домаќинство Cappuccino

DEN 5112.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Капе Кафематот
Капацитет (Првенство):
11-16 чаши
Напон (V):
220v
Бренд Име:
ZJMZYM
Моќност (W):
1850w
сертификација:
CE
Број На Модел На:
DL-KF7001
Функција:
Еспресо
Домување Материјал:
Други
Број На Производ:
G1541
Име на производ:
Кафе Одлуки
Модел:
DL-KF7001
Напон:
220V
моќност:
1850w
Фреквенција:
50 Hz
Капацитет на резервоар:
1.5 L
Производ големина:
422*306*432mm
Пакување големина:
45.6*34.4*46.8 cm
Тежина:
7.1kg
Производи во категоријата