.

.

Одлична цена
70 L Унисекс Патни Торби Rucksack Мажите Отворено Кампување Пешачење Ранци Торба Спортски Ранец Бесплатен Превозот DSB0002

70 L Унисекс Патни Торби Rucksack Мажите Отворено Кампување Пешачење Ранци Торба Спортски Ранец Бесплатен Превозот

DEN 2149.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
50 - 70L
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
СЕ ЧУВСТВУВААТ ПИОНЕР
Материјал:
Најлон
Функција:
Пешачење, отворено кеси
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
DSB0002
Име на производ:
Отворено кеси
Големина:
76*31*25cm
боја:
Сина, Црна, Зелена, Портокалова, Црвена
пешачење торба:
70L
Кампување Торба:
Traval кеси
Пешачење кеси 70L:
Спортски торби
Производи во категоријата