.

.

Одлична цена
Molle Торба Воена Тактичка Торба Отворено Кампување Пешачење Торбичка Литургија Торба bolsillo Половината Торба Пакет ACU Водоотпорен Оксфорд

Molle Торба Воена Тактичка Торба Отворено Кампување Пешачење Торбичка Литургија Торба bolsillo Половината Торба Пакет

DEN 285.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитет:
Други
Функција:
риболов,кампување,планинарење,лов,качување
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
МОИТЕ ДЕНОВИ
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
5-11-wasit торба
Материјал:
800D водоотпорен Оксфорд ткаенина
одговараат за:
лов,риболов,кампување,пешачење,качување
function1:
wasit торба
Одговара:
велосипедизам,кампување,планинарење,лов
функцијата 2:
Литургија ранец waistbag
Производи во категоријата