.

.

Одлична цена
5M Полиестер Восок Линија DIY Додаток Ткаат Канапи Свадба Партија Хривнија Ѓердан Накит Декоративни Подарок String Рака Јаже 2MM

5M Полиестер Восок Линија DIY Додаток Ткаат Канапи Свадба Партија Хривнија Ѓердан Накит Декоративни Подарок String

DEN 35.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Кабли
Дијаметар:
2mm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
По завршувањето:
восок
Обликот:
Станот
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност,Водоотпорен
Техника:
Плетенка
Должина:
5M
Број На Модел На:
Декорација Кабли
Материјал:
100% Полиестер
Име:
5M Шарени Полиестер Восок Линија
Употреба:
DIY Алатки Додаток
Должина:
5 Meters
Користете 2:
Подарок Пакување String
Користете 3:
Рака синџир ѓердан јаже рачно изработени жица
Дијаметар:
2mm
Производи во категоријата
DEN 93.12