.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 20 милиони/многу 2mm кол. ЈП топлина shrinkable цевка шарени топлина shrinkable цевка 600V топлина shrinkable тенок ѕид цевки

Бесплатен Превозот 20 милиони/многу 2mm кол. ЈП топлина shrinkable цевка шарени топлина shrinkable цевка 600V топлина

DEN 309.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Материјал:
PE
Број На Модел На:
2mm
Тип:
Топлина Shrinkable
боја:
црвена,жолта,bule,црна,бела,јасно
Дијаметар:
2mm
Производи во категоријата