.

.

Одлична цена
Кабел Winder, ORICO CBS Слушалка Кабел Организатор Жица Складирање Силикон Држачи за Кабел Држач Клипови за MP3 ,MP4 ,Глувчето,Слушалка

Кабел Winder, ORICO CBS Слушалка Кабел Организатор Жица Складирање Силикон Држачи за Кабел Држач Клипови за MP3 ,MP4

DEN 79.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
96*20*12mm/15*2*1.2mm
Бренд Име:
Orico
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
ORICO CBS
Обликот:
кабел winder
Објектот:
ORICO Кабел Winder Жица Организатор
боја:
Сива/Сино/Портокал/Red/
Материјал:
Силика Гел
Примена:
Кабли помалку од 5mm
функција 1:
кабел winder
функцијата 2:
Кабел Држач
Функција 3:
слушалка носителот
Функцијата 4:
кабел жица организатор
Функцијата 5:
жица за складирање
Производи во категоријата