.

.

Одлична цена
50pcs/многу 160mm Slipknot кабел врски Пластична стега за безбедност жица печати Сад катанец Логистика фоки

50pcs/многу 160mm Slipknot кабел врски Пластична стега за безбедност жица печати Сад катанец Логистика фоки

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4*160mm
Тип:
Пластични
Материјал:
Пластични
Ознака demension:
4*160mm
вкупна должина:
160mm
Производи во категоријата