.

.

Одлична цена
50pcs Пластични печат кабелска врска за еднократна употреба, анти-кражба етикета најлон 180mm долга бела за торба жица

50pcs Пластични печат кабелска врска за еднократна употреба, анти-кражба етикета најлон 180mm долга бела за торба

DEN 102.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10*30мм
Материјал:
Пластични
Тип:
пластични печат
вкупна должина:
180mm
Знак големина:
10*30мм
Производи во категоријата