.

.

Одлична цена
Нови 8 Таблет QSD E-C8015-01 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Нови 8 Таблет QSD E-C8015-01 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
qsd e-c8015-01
Бренд Име:
HengChu
Производи во категоријата