.

.

Одлична цена
НОВИ LCD Екран Поправка Делови За Panasonic DMC-ZS30 ZS30 DMC-TZ40 TZ40 Дигитална Камера Со Осветлување Со Допир

НОВИ LCD Екран Поправка Делови За Panasonic DMC-ZS30 ZS30 DMC-TZ40 TZ40 Дигитална Камера Со Осветлување Со Допир

DEN 1461.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
За Panasonic
Број На Модел На:
DMC-ZS30 ZS30 DMC-TZ40 TZ40
Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX
Производи во категоријата