.

.

Одлична цена
3 Големина може да се избере 8мм, 10мм, 12mm оптимална соголени козметичка хирургија blepharoplasty нерѓосувачки челик eyelid retractors

3 Големина може да се избере 8мм, 10мм, 12mm оптимална соголени козметичка хирургија blepharoplasty нерѓосувачки челик

DEN 293.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
8мм, 10мм, 12mm
Бренд Име:
nakuyosa
Број На Модел На:
J-150
Производи во категоријата