.

.

Одлична цена
ABS СЕНЗОР ASSY-ANTISKID ПРЕД Право/Лево ЗА FITNISSAN MAXIMA ALTIMA TEANA A36Z L33 L33Z QR25DE 2.5 L 47910-3TA1A 2012-

ABS СЕНЗОР ASSY-ANTISKID ПРЕД Право/Лево ЗА FITNISSAN MAXIMA ALTIMA TEANA A36Z L33 L33Z QR25DE 2.5 L 47910-3TA1A 2012-

DEN 528.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Altima-Година:
2015,2014,2012,2013
Бренд Име:
EAPENERGY
Година:
2012-2016
Име На Модел:
47910-3TA1A
Nissan Модел:
Altima
Специјални Функции:
ABS СЕНЗОР ASSY-ANTISKID
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
15cm
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
ABS СЕНЗОР ASSY-ANTISKID:
ABS СЕНЗОР ASSY-ANTISKID
Производи во категоријата