.

.

Одлична цена
Висок квалитет на бебето шетач стол перница Деца стол седиште перница Младата strollelr мека подлога,шетач седиште Влошки За Бебето,7 Stlys

Висок квалитет на бебето шетач стол перница Деца стол седиште перница Младата strollelr мека подлога,шетач седиште

DEN 391.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
седиште перница
сертификација:
EN
Возраст Опсег:
12M,0-1M,24M
Бренд Име:
changbvss
Материјал:
Памук,Микрофибер,Полиестер
Број На Модел На:
MD013
Име:
шетач перница
Тип:
седиште перница
Материјал:
Микрофибер,Памук, Полиестер
боја:
7colors
шетач додатоци:
шетач седиште перница
Употреба:
Бебе Шетач /Чадор Шетач/ Бебе Јадење Чаир
Функција:
Дише Кожата-friendly Универзална
Производи во категоријата