.

.

Одлична цена
YJZT 15X13CM МИСЛАМ два ПАТИ, БИДЕЈЌИ јас НЕМА ДА го Пиштол Винил Decals Личност Автомобил Налепница S8-0040

YJZT 15X13CM МИСЛАМ два ПАТИ, БИДЕЈЌИ јас НЕМА ДА го Пиштол Винил Decals Личност Автомобил Налепница S8-0040

DEN 49.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
S8-0040
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
13cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
Производи во категоријата