.

.

Одлична цена
10 Компјутери Црна P90 Стил Електрична Гитара Пикап Опфаќа Капак На Школката Врвот

10 Компјутери Црна P90 Стил Електрична Гитара Пикап Опфаќа Капак На Школката Врвот

DEN 424.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
50mm x10pcs, 52mm x10pcs, 50 52 секоја x 5pcs
Број На Модел На:
пикап
Тип:
пикап
Бренд Име:
QHX
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Тежина:
10g/piece
Материјали:
Пластични
Пикап Опфаќа String проред:
50mm & 52mm
Производи во категоријата