.

.

Одлична цена
Слободен промет на Големо 50PCS Накит Наоди Вистински Солидна 925 Sterling Silver Earring Мазна Кука Уво Жици За Дизајн DIY Кристал CZ

Слободен промет на Големо 50PCS Накит Наоди Вистински Солидна 925 Sterling Silver Earring Мазна Кука Уво Жици За Дизајн

DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.1g
Објектот Висина:
2.5cm
Број На Модел На:
Популарната стоки
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Бренд Име:
SexeMara
Производ Карактеристики:
Популарната стоки
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Големина:
14.25mmX7.19mm
Производи во категоријата