.

.

Одлична цена
5pair/многу СОБИРААТ MT60 3.5 mm 3 пол Куршум Конектор Приклучок Сет За РК ESC за да Мотор

5pair/многу СОБИРААТ MT60 3.5 mm 3 пол Куршум Конектор Приклучок Сет За РК ESC за да Мотор

DEN 200.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Примачите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
KXMX000801
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
MT60 Конектор
is_customized:
Yes
Производи во категоријата