.

.

Одлична цена
Нови Соларни Градинарски Светло со Сензор за Движење Светилки 60Leds Соларен Панел Led Светилка Водоотпорен Отворен Соларни Рефлектори Рефлектори Luces

Нови Соларни Градинарски Светло со Сензор за Движење Светилки 60Leds Соларен Панел Led Светилка Водоотпорен Отворен

DEN 1964.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Извор На Енергија:
Сончевиот
Бренд Име:
CHICLITS Технологија
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Отворено Соларни осветлување
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
6V
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
градина сончевата светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Сончевата Светлина со Сензор за Движење Светилки
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија
Функција:
Сончевата Светлина со Сензор за Движење Светилки
Емитуваат Боја:
Кул Бело отворено осветлување
чипови:
60PCS, SMD3528 led соларна светилка
Осветлување на чекање :
Сензор за движење + Постојана светлина + светлина контрола (5LUM - 20LUM)
Соларен Панел:
Polysilicon 9V/ 3W
Време На Полнење:
8 часа
Производи во категоријата