.

.

Одлична цена
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Волк јастреб мечка Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Волк јастреб мечка Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x35cm, 40x55cm, 50x70cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото
Производи во категоријата