.

.

Одлична цена
LEEWA Автомобил Стерео Аудио Жици се Подигнат Со Радио Anatenn Џек За ХОНДА/АКУРА/ДОГОВОР/ГРАЃАНСКИ/CRV Фабрика ОЕМ Радио CD #CA3092

LEEWA Автомобил Стерео Аудио Жици се Подигнат Со Радио Anatenn Џек За ХОНДА/АКУРА/ДОГОВОР/ГРАЃАНСКИ/CRV Фабрика ОЕМ

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LEEWA
Од Моќ:
-
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.12kg
Објектот Големина:
-
Име На Модел:
CA3092
Специјални Функции:
Автомобил Аудио Жица Темперамент
Производи во категоријата