.

.

Одлична цена
12 инчен Intel C1037K Intel сите во еден компјутер Пет жица допир со користење на висока температура ултра тенкиот панел со WIFI

12 инчен Intel C1037K Intel сите во еден компјутер Пет жица допир со користење на висока температура ултра тенкиот

DEN 10560.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPC-120D
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel C1037K
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
IO:
1xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI,1xWIFI
Складирање:
SSD32 Gb / 4Gb Ram меморија
OS:
Windows 7 /8/XP/Linux
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
Производи во категоријата