.

.

Одлична цена
Batzuzhi Дизајнер Метал Пети Црна Висока Врвот Кожа Мажите Чевли Мода Патент Краток Подигање На Глуждот За Мажи Везени Чевли Црна

Batzuzhi Дизајнер Метал Пети Црна Висока Врвот Кожа Мажите Чевли Мода Патент Краток Подигање На Глуждот За Мажи Везени

DEN 3240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Pleated
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Западен
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
Batzuzhi
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
GJL0010
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Производи во категоријата