.

.

Одлична цена
Мулти-функционална кујна gadgets Филтер лажица со Храна Клип Готвење Потрошувачка на Нафта Пржени BBQ Салата Вклучена Готвење Алатки Цедилка

Мулти-функционална кујна gadgets Филтер лажица со Храна Клип Готвење Потрошувачка на Нафта Пржени BBQ Салата Вклучена

DEN 43.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
Филтер Клип
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
нашите негуваат
Производи во категоријата