.

.

Одлична цена
BLEUM CADE Црно Бела Глеѓ Алка Жена од не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици Етничка Накит за Подарок

BLEUM CADE Црно Бела Глеѓ Алка Жена од не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици Етничка Накит за Подарок

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
BLEUM CADE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
l316
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Дијаметар:
22cm
Производи во категоријата