.

.

Одлична цена
СРН Бесплатен Превозот-10pcs/многу Вештачки свадба зголеми цвет ѕид позадина аранжман со цвеќиња за декорација

СРН Бесплатен Превозот-10pcs/многу Вештачки свадба зголеми цвет ѕид позадина аранжман со цвеќиња за декорација

DEN 5880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
СРН
Тип:
Трендафил
Број На Модел На:
spr2017-0013a
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
свадба маса цвет:
Екранот Цвет
Користи:
Невестата Букет/Свадба Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Производи во категоријата