.

.

Одлична цена
Компатибилен Проектор голи Крушка Светилка TBL4-LMP За TOSHIBA 44NHM84 / 44NHM85 / 44HM85

Компатибилен Проектор голи Крушка Светилка TBL4-LMP За TOSHIBA 44NHM84 / 44NHM85 / 44HM85

DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
TBL4-LMP
Бренд Име:
Inmoul
Име:
NUOYI
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
120W
Карактеристики:
голи светилка
Производи во категоријата