.

.

Одлична цена
LUXUSTEEL Нов Бренд за Накит од не ' Рѓосувачки Челик Дама Исти D Горниот дел на Раката Хривнија За Жени Мажите Сакаат Завртка Помине Закачам

LUXUSTEEL Нов Бренд за Накит од не ' Рѓосувачки Челик Дама Исти D Горниот дел на Раката Хривнија За Жени Мажите Сакаат

DEN 144.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
BR901401G
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Материјал:
Челик
Е Прилагодена:
Yes
Еколошки Стандарди:
хируршки нерѓосувачки челик
Пакет:
OPP вреќа
Повод:
Секојдневно носење/Подарок/Датира/Годишнината
Подарок за:
Син/Ќерка/Момче/Девојка/Мажи/Жени
Производи во категоријата